Boosters: verschil tussen versies
Uit Wormax Wiki
(Новая страница: «Boosters - zijn objecten die in de willekeurige locaties van de kaart verschijnen, de worm krijgt een tijdelijke bonus bij het opeten van zulke boosters: <br /> {…») |
|||
| (2 tussenliggende revisies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| [[File:boost_m.png]] || Gezondheid || geeft onmiddelijk +300 aan de huidige lengte van de worm | | [[File:boost_m.png]] || Gezondheid || geeft onmiddelijk +300 aan de huidige lengte van de worm | ||
| − | | - | + | |- |
| [[File: boost_poison.png]] || Toxiciteit || maakt de worm giftig voor 1 minuut. Indien de worm sterft zolang hij toxisch is, wordt zijn massa ook toxisch (groen) en indien andere wormen het opeten, wordt hun lengte met de hoeveelheid van het opgegeten voer verminderd. Het voer dat vanuit de toxische worm schiet, is ook toxisch. Niet opgegeten toxisch voer verdwijnt na een tijdje. Lengte van de worm, die het toxische voer opeet, kan niet lager dan 10 worden. | | [[File: boost_poison.png]] || Toxiciteit || maakt de worm giftig voor 1 minuut. Indien de worm sterft zolang hij toxisch is, wordt zijn massa ook toxisch (groen) en indien andere wormen het opeten, wordt hun lengte met de hoeveelheid van het opgegeten voer verminderd. Het voer dat vanuit de toxische worm schiet, is ook toxisch. Niet opgegeten toxisch voer verdwijnt na een tijdje. Lengte van de worm, die het toxische voer opeet, kan niet lager dan 10 worden. | ||
| − | | - | + | |- |
| − | | [[File: boost_r_eat.png]] || Magneet || radius van de voerinzameling wordt verhoogd met | + | | [[File: boost_r_eat.png]] || Magneet || radius van de voerinzameling wordt verhoogd met 100% gedurende 1 minuut |
| − | | - | + | |- |
| − | | [[File: boost_r_vision.png]] || Verrekijker || kijkafstand wordt verhoogd met | + | | [[File: boost_r_vision.png]] || Verrekijker || kijkafstand wordt verhoogd met 20% gedurende 1 minuut |
| − | | - | + | |- |
| [[File: boost_no_m.png]] || Gewichtsbesparing || de worm verliest zijn lengte niet tijdens de versnelling, gedurende 1 minuut | | [[File: boost_no_m.png]] || Gewichtsbesparing || de worm verliest zijn lengte niet tijdens de versnelling, gedurende 1 minuut | ||
| + | |- | ||
| + | | [[File:boost_06.png|center]] || Lengte vergroting || vergroot lengte van de worm met 50% gedurende 1 minuut (zonder masaverandering) | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 26 jan 2017 om 14:19
Boosters - zijn objecten die in de willekeurige locaties van de kaart verschijnen, de worm krijgt een tijdelijke bonus bij het opeten van zulke boosters:





