Winkel: verschil tussen versies
Uit Wormax Wiki
| Regel 5: | Regel 5: | ||
Artefacten kunnen aangekocht, verkocht en vervangen worden. Bij het vervangen wordt een artefact automatisch verkocht voor halve prijs en een andere wordt gekocht. <br /> | Artefacten kunnen aangekocht, verkocht en vervangen worden. Bij het vervangen wordt een artefact automatisch verkocht voor halve prijs en een andere wordt gekocht. <br /> | ||
| − | [[ | + | [[Bestand: Shop.png | 500px]] |
== Artefacten == | == Artefacten == | ||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
| Style = "background: green;" | | | Style = "background: green;" | | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: stop1.png | 50 px]] |
| Vermindert herstel van de vaardigheid "Stop" met 5% | | Vermindert herstel van de vaardigheid "Stop" met 5% | ||
| 100 essenties | | 100 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: stop2.png | 50 px]] |
| Vermindert herstel van de vaardigheid "Stop" met 10% | | Vermindert herstel van de vaardigheid "Stop" met 10% | ||
| 500 essenties | | 500 essenties | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: stop12.png | 50 px]] |
| Vermindert herstel van de vaardigheid "Stop" met 25% | | Vermindert herstel van de vaardigheid "Stop" met 25% | ||
| 2500 essenties | | 2500 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: stop4.png | 50 px]] |
| Vermindert herstel van de vaardigheid "Stop" met 50% | | Vermindert herstel van de vaardigheid "Stop" met 50% | ||
| 12000 essenties | | 12000 essenties | ||
| Regel 46: | Regel 46: | ||
| Style = "background: green;" | | | Style = "background: green;" | | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: rad21.png | 50 px]] |
| Vergroot radius van de voerinzameling met 5% | | Vergroot radius van de voerinzameling met 5% | ||
| 100 essenties | | 100 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: rad2.png | 50 px]] |
| Vergroot radius van de voerinzameling met 10% | | Vergroot radius van de voerinzameling met 10% | ||
| 500 essenties | | 500 essenties | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: rad3.png | 50 px]] |
| Vergroot radius van de voerinzameling met 25% | | Vergroot radius van de voerinzameling met 25% | ||
| 2500 essenties | | 2500 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: rad4.png | 50 px]] |
| Vergroot radius van de voerinzameling met 50% | | Vergroot radius van de voerinzameling met 50% | ||
| 12000 essenties | | 12000 essenties | ||
| Regel 67: | Regel 67: | ||
| Style = "background: green;" | | | Style = "background: green;" | | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: cool1.png | 50 px]] |
| Vermindert herstel van de "Spook" vaardigheid met 5% | | Vermindert herstel van de "Spook" vaardigheid met 5% | ||
| 100 essenties | | 100 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: cool2.png | 50 px]] |
| Vermindert herstel van de "Spook" vaardigheid met 10% | | Vermindert herstel van de "Spook" vaardigheid met 10% | ||
| 500 essenties | | 500 essenties | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: cool3.png | 50 px]] |
| Vermindert herstel van de "Spook" vaardigheid met 25% | | Vermindert herstel van de "Spook" vaardigheid met 25% | ||
| 2500 essenties | | 2500 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: ij.png | 50 px]] |
| Vermindert herstel van de "Spook" vaardigheid met 50% | | Vermindert herstel van de "Spook" vaardigheid met 50% | ||
| 12000 essenties | | 12000 essenties | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
| Style = "background: green;" | | | Style = "background: green;" | | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: vis1.png | 50 px]] |
| Vergroot kijkafstand van de worm met 2% | | Vergroot kijkafstand van de worm met 2% | ||
| 100 essenties | | 100 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: vis24.png | 50 px]] |
| Vergroot kijkafstand van de worm met 5% | | Vergroot kijkafstand van de worm met 5% | ||
| 500 essenties | | 500 essenties | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: vis3.png | 50 px]] |
| Vergroot kijkafstand van de worm met 10% | | Vergroot kijkafstand van de worm met 10% | ||
| 2500 essenties | | 2500 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: vis4.png | 50 px]] |
| Vergroot kijkafstand van de worm met 15% | | Vergroot kijkafstand van de worm met 15% | ||
| 12000 essenties | | 12000 essenties | ||
| Regel 109: | Regel 109: | ||
| Style = "background: green;" | | | Style = "background: green;" | | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: dur1.png | 50 px]] |
| Vergroot de duur van de vaardigheid "Spook" met 1 sec. | | Vergroot de duur van de vaardigheid "Spook" met 1 sec. | ||
| 100 essenties | | 100 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: dur2.png | 50 px]] |
| Vergroot de duur van de vaardigheid "Spook" met 2 sec. | | Vergroot de duur van de vaardigheid "Spook" met 2 sec. | ||
| 500 essenties | | 500 essenties | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: swwf.png | 50 px]] |
| Vergroot de duur van de vaardigheid "Spook" met 3 sec. | | Vergroot de duur van de vaardigheid "Spook" met 3 sec. | ||
| 2500 essenties | | 2500 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: dur4.png | 50 px]] |
| Vergroot de duur van de vaardigheid "Spook" met 4 sec. | | Vergroot de duur van de vaardigheid "Spook" met 4 sec. | ||
| 12000 essenties | | 12000 essenties | ||
| Regel 130: | Regel 130: | ||
| Style = "background: green;" | | | Style = "background: green;" | | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: tox1.png | 50 px]] |
| Worm krijgt -50% van het opgegeten toxische voer | | Worm krijgt -50% van het opgegeten toxische voer | ||
| 100 essenties | | 100 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: tox2.png | 50 px]] |
| Worm krijgt 0% van het opgegeten toxische voer | | Worm krijgt 0% van het opgegeten toxische voer | ||
| 500 essenties | | 500 essenties | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: tox3.png | 50 px]] |
| Worm krijgt 50% van het opgegeten toxische voer | | Worm krijgt 50% van het opgegeten toxische voer | ||
| 2500 essenties | | 2500 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: tox4.png | 50 px]] |
| Worm krijgt 100% van het opgegeten toxische voer | | Worm krijgt 100% van het opgegeten toxische voer | ||
| 12000 essenties | | 12000 essenties | ||
| Regel 151: | Regel 151: | ||
| Style = "background: green;" | | | Style = "background: green;" | | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: mass1.png | 50 px]] |
| Vergroot de startmassa met 100% | | Vergroot de startmassa met 100% | ||
| 100 essenties | | 100 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: mase3e.png | 50 px]] |
| Vergroot de startmassa met 200% | | Vergroot de startmassa met 200% | ||
| 500 essenties | | 500 essenties | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: mass3.png | 50 px]] |
| Vergroot de startmassa met 500% | | Vergroot de startmassa met 500% | ||
| 2500 essenties | | 2500 essenties | ||
| − | | [[ | + | | [[Bestand: mass4.png | 50 px]] |
| Vergroot de startmassa met 1000% | | Vergroot de startmassa met 1000% | ||
| 12000 essenties | | 12000 essenties | ||
|} | |} | ||
Versie van 25 okt 2016 om 17:08
Winkel
Winkel is beschikbaar voor alle geregistreerde gebruikers. In de winkel zie je je worm met 7 sleuven voor de artefacten.
Elke sleuf is bedoeld voor elk type artefact.
Artefacten worden verkocht voor essentie. Alle artefacten zij altijd beschikbaar te koop in de winkel.
Artefacten kunnen aangekocht, verkocht en vervangen worden. Bij het vervangen wordt een artefact automatisch verkocht voor halve prijs en een andere wordt gekocht.
Artefacten
In totaal zijn er 7 types artefacten, elke heeft 4 types niveau.



























